Topenářské práce

Provádíme topenářské práce všeho druhu. Ať již potřebujete vytvořit projektovou dokumentaci, vyměnit drobné části v systému rozvodu topení, provést kompletní rekonstrukci nebo instalovat vybavení do kotelen.

Dále také realizuje rozvody topení v novostavbách, v rodinných domech i velkých objektech. Zajišťujeme kompletní topenářský servis, ať už se jedná o jakoukoliv zakázku.

Rozvody topení

Montujeme jak vertikální, tak horizontální rozvody topení. Pro vedení tepla pracujeme s materiály jako jsou měděné, plastové i železné trubky.

Co se týče vybavení kotelen, odborně instalujeme různé druhy vybavení, ať už se jedná o samotné kotle, akumulační či tlakové nádoby (expanzomaty), čerpadla, rozdělovače a další.

topenarske-prace

Montáž podlahového topení

Správný výběr a montáž podlahového topení vám ušetří velkou část nákladů na vytápění a také vám zvýší komfort a pohodlí bydlení. Máme s pokládkou podlahového topení mnohaleté zkušenosti, proto vám rádi poradíme s volbou správných materiálů a provedeme odborné zapojení (vytvoření izolace, natažení trubek, tlaková zkouška a další práce s tím spojené).

Pokud hledáte topenářské práce, neváhejte nás kontaktovat a nechte tak všechny starosti s topením na nás!